Kotisairaanhoitopalvelu Sa-Tu Väisänen Oy

Ota meihin yhteyttä,

044 7336 600

Tarjoamme kotihoitopalvelua ympärivuorokautisesti – ihmiseltä ihmiselle, terveydenhuollon ammattilaisten tarjoamana luotettavasti, korkealla ammattitaidolla.

Ota meihin yhteyttä

Sari Väisänen
Kotisairaanhoitaja, toimitusjohtaja

040 352 2166
sari.vaisanen@kotihoitovaisanen.fi

Henna-Riikka Ikonen
Tiimivastaava, lähihoitaja/sairaanhoitaja-opiskelija, jalkojenhoito

044 2404 756
henna-riikka.ikonen@kotihoitovaisanen.fi

Niina Tiainen (palkaton vapaa)
Sairaanhoitaja, hoitotyön asiantuntija/koordinointi

044 4934 230
niina.tiainen@kotihoitovaisanen.fi

Raino Lehikoinen
Kodinhoitaja, tukipalvelutehtävät

044 2399 542
raino.lehikoinen@kotihoitovaisanen.fi

Tuula Laine
Sairaanhoitaja, hygieniayhdyshenkilö

044 2406 485
tuula.laine@kotihoitovaisanen.fi

Heidi Korhonen
Tiimivastaava, lähihoitaja

heidi.korhonen@kotihoitovaisanen.fi

Emma Piirainen
Tiimivastaava, lähihoitaja

044 2387 634
emma.piirainen@kotihoitovaisanen.fi

Jaana Närvä
Toimistotyöntekijä, tukipalvelut

044 9875 194
jaana.narva@kotihoitovaisanen.fi

Sosiaali- ja potilasasiamies

Lain edellytyksen mukaisesti on oltava jokaisessa kunnassa sosiaaliasiamies ja jokaisessa terveydenhuollon toimintayksikössä potilasasiamies, jotka on järjestetty ostopalveluna Siun Sote.

Leena Viinisalo-Heiskanen
Sosiaaliasiamies
leena.viinisalo-heiskanen@siunsote.fi

Lea Kilpeläinen
Potilasasiamies
013 330 8261
lea.kilpelainen@siunsote.fi

Yhteystiedot

Kotisairaanhoitopalvelut Sa-Tu Väisänen Oy
Teollisuustie 11, 75530 Nurmes
postiosoite: Kehäkatu 8, 75500 Nurmes

044 7336 600